/
Firemné novinky
Martin Smoleňák
CEO, KUNAJ

Kolobeh života

Občianske združenie KOLOBEH ŽIVOTA chce nastaviť systémovú pomoc pre rodiny s nezaopatrenými deťmi, ktoré sa smrťou rodiča ocitli v krízovej životnej situácii.

Firemné novinky

Víziou OZ je aby každý človek, ktorý smúti po strate blízkej osoby, mal možnosť podpory – blízkeho človeka, dostatok informácii, odbornú radu, ľudí s tou istou skúsenosťou, pocit spolupatričnosti, aby v tom nebol SÁM.

Naša spolupráca s OZ KOLOBEH ŽIVOTA začala v roku2020, kedy nás prvý krát navštívili v rámci letného terapeutického pobytu pre deti v Tatrách. Vtedy deti navštívili našu firmu, dozvedeli sa viaco výrobe okien a dverí a prezreli si priestory našej spoločnosti.


Potom sme sa všetci spolu s deťmi presunuli na čerstvý vzduch v našich Vysokých Tatrách, na Štrbské pleso, ktoré máme pod nosom. O zábavu bolo postarané, deti si užili jazdu na štvorkolkách, ktorá sa im náramne páčila.


Začiatkom roka 2022 nás v rámci pobytu pre mladé vdovya vdovcov s malými deťmi v hoteli Sipox, navštívili zakladateľkaOZ Janka Pitková a zážitková lektorka Andrea Tóthová kde sme prebraliďalšie plány do budúcna a ďalšie možnosti spolupráce.


OZ KOLOBEH ŽIVOTA môžete podporiť aj vy. Možností je viacero a o všetkých sa dočítate na ich webovej stránke www.kolobehzivota.sk . Sledovať ich môžete aj na facebooku: Kolobeh života alebo ich môžete kontaktovať priamo mailom na info@kolobehzivota.sk

 

Nájdi silu PRIJAŤ a dôvod ŽIŤ ďalej…

Autor príspevku
Martin Smoleňák
CEO, KUNAJ

Konateľ a ekonomický riaditeľ firmy ktorý sa stará o financie a obchod firmy. "Obchod sa nevyhráva cenou ale dôverou."

Viac článkov autora
Pre koho je kunaj

Mohlo by sa Vám tiež páčiť