HS Portály KUNAJUnikátne riešenia na mieru

Celý proces od konzultácie až po montáž pre Vás zastrešíme pod jednou strechou.

Nezáväzný dopyt
Ponuka do 2 pracovných dní
Projekty

Moderný a čistý dizajn

Moderný a čistý dizajn našich HS portálov dodáva vášmu domu elegantný vzhľad a otvára priestor pre viac svetla a vzduchu, čím vytvára spojenie medzi interiérom a exteriérom vo vašom domove.

Bezrámové prevedenie

Bezrámové prevedenie našich HS portálov vytvára elegantný a moderný vzhľad vášho domu a zároveň umožňuje bezproblémový prístup k výhľadom a prírodnému svetlu bez rušivých prvkov.

Množstvo variantov

Naše HS portály ponúkajú široký výber variantov profilov, materiálov a farieb, vďaka čomu si môžete vybrať také, ktoré najlepšie zodpovedajú vášmu štýlu a požiadavkám.

Produkty

Typy portálov

Produkty

Riešenia(3)

Okna
Prečo zvoliť portály značky Kunaj?
Bezpečnosť, komfort a estetika skĺbená s luxusným dizajnom, to sú HS portály KUNAJ. Posuvné kovanie so zdvihom okenného krídla s dokonalou technikou ovládania a ľahkou manipuláciou i pri hmotnosti krídla 400 kg oživia každý interiér.
Bezbariérový prah so skvelou tepelnou izoláciou vytvára domácnosti výrazné úspory energie. Cez štrbinové vetranie cirkuluje vzduch. HS portál štandardne vyrábame bez vnútornej zasklievacej lišty, čo robí okno dizajnovo zaujímavejším, dokonalejším a výnimočným.
  • Vlastnosti
  • Funkčnosť
  • Estetika
  • Energetická účinnosť
  • Variabilita

Produktové rady(3)

Individual™Unikátne riešenia na mieru.

Individual™

Vision™