Martin Smoleňák
CEO, KUNAJ

Nadýchnite sa čerstvého horského vzduchu v kráľovstve Vysokých Tatier

Vitajte v našom kráľovstve, kde vám predstavíme exkluzívne dobrodružstvo vo Vysokých Tatrách.

extra

Tento horský raj je synonymom pre prírodu, dobrodružstvo a relaxáciu. Pripojte sa k nám na cestu cez fascinujúce miesta, turistické atrakcie a voľnočasové aktivity, ktoré vás uchvátia.

Tatry sú miestom, kde sa stretáva nekonečná krása prírody s dobrodružným duchom. Bez ohľadu na váš štýl a preferencie, nájdete tu niečo, čo vás osloví.

Horské túry

Vstúpte do sveta pohoria a objavte jeho nádherné vrcholy. Gerlachovský štít, najvyšší vrchol Vysokých Tatier, je náročnou túrou, ktorá odmení odvážnych turistov nádherným výhľadom. Ak preferujete menej náročné trasy, Štrbské pleso, Popradské pleso alebo Velické pleso, sú ideálnymi miestami na vychutnanie si prírody bez veľkého úsilia.

Vodné aktivity

Vysoké Tatry sú známe aj svojimi vodnými atrakciami. Splav rieky Dunajec je jednou z nich. Sledujte, ako vás člnkári prevedú krásnymi skalnými útvarmi a ponorte sa do prírodného prostredia. Pre tých, ktorí túžia po rýchlejších adrenalínových športoch, je tu raftovanie na rieke Belá. Príjemným oddychom môže byť aj návšteva štrkovísk v Batizovciach, kde môžete plávať a relaxovať v jedinečnom prostredí.

Zaujímavé miesta

Okrem prírodných krás ponúkajú Vysoké Tatry aj zaujímavé kultúrne miesta. Starý Smokovec, s jeho historickým šarmom a krásnymi budovami, vás prenesie do minulosti. Prechádzka jeho uličkami je ako časový skok do minulosti, ktorý môžete zakončiť ochutnávkou tradičných slovenských jedál v miestnych reštauráciách. Nezabudnite sa vybrať aj do Belianskej jaskyne, jednej z najkrajších jaskýň na Slovensku. Jej fascinujúce formácie stalagmitov a stalaktitov vás uchvátia.

Cykloturistika

Vysoké Tatry ponúkajú aj veľa možností pre cykloturistov. Prejdite sa po Podtatranskej cyklomagistrále, ktorá vás prevedie cez malebné horské prostredie a ponúka úchvatné výhľady, alebo skúste cyklotrasu Tichou a Kôprovou dolinou. Ak preferujete niečo viac adrenalínové, zájdite do Bikeparku Bachledka, kde vás čakajú rôzne skoky a prekážky.

Wellness a relax

Po aktívnom dni si zaslúžite oddych. Vysoké Tatry disponujú množstvom hotelov a wellness centier, kde si môžete dopriať masáže, sauny a bazény. AquaCity Poprad ponúka široké spektrum wellness procedúr, ktoré vám pomôžu zrelaxovať sa. Okrem toho tu nájdete aj liečivé termálne vody vo Vrbove, do ktorých sa môžete ponoriť a zregenerovať.

Vysoké Tatry sú synonymom pre prírodu, dobrodružstvo a luxusný relax. Bez ohľadu na to, čo vás láka, tu si každý nájde niečo podľa svojho vkusu. Prežite jedinečnú skúsenosť v tomto horskom raji, kde sa krása prírody spája s dobrodružstvom a pohodlím. Čakáme na vás v kráľovstve Vysokých Tatier!

Autor príspevku
Martin Smoleňák
CEO, KUNAJ

Konateľ a ekonomický riaditeľ firmy ktorý sa stará o financie a obchod firmy. "Obchod sa nevyhráva cenou ale dôverou."

Viac článkov autora
Pre koho je kunaj

Mohlo by sa Vám tiež páčiť