Okná

Drevené okná

Drevené okná nie sú iba spojením poctivej práce a historického remesla, ale aj automatizovanej výroby a ekológie. Najvyspelejšia automatizovaná technológia v spolupráci s našimi šikovnými zamestnancami nám umožňujú vyrábať drevené eurookná na mieru v najvyššej kvalite.

No items found.
Drevené okná
Prečo
Drevené okná
?
Drevené okná sú azda najvyhľadávanejším typom okien. Klasické drevené okná do rodinných domov, drevené okná na chatu, či drevené okná na drevenicu sú u nás produkované na dennej báze. Výroba drevených okien na mieru u nás prebieha už niekoľko desaťročí. Drevené eurookná dodávajú architektúre nielen vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti, ale aj nenahraditeľnú atmosféru. Prirodzený vzhľad dreva je projektantami a investormi vyhľadávaný čoraz viac.
Osobitnou kategóriou sú drevené okná do pasívnych domov, ktoré sú navrhnuté tak, aby bránili čo najvyššiemu prestupu tepla a výrazne tak znižujú energetické náklady. Váš nový domov tak môžu dopĺňať unikátne materiály ako smrek sibírsky či dub hrčatý, a to všetko s pridanou hodnotou energetickej úspory a ekológie. Vybrať si môžete z 9 typov profilov a ľubovoľné sfarbenie produktu umožňuje vizuálne zladenie celej domácnosti v jednotnom tóne.

Vila Marína | Repliky drevených okien | KUNAJSolutions

Využité produkty
  • Vlastnosti
  • Prirodzený vzhľad dreva v interiéri aj exteriéri
  • Najnižšia záťaž na životné prostredie
  • Množstvo variantov (profily, materiály a farby)
Interaktívne video

Galéria

No items found.
Produkty

Riešenia