Martin Smoleňák
CEO, KUNAJ

Trinity Hotels: Rekonštrukcia a inovácia v podobe nových dverí

Rekonštrukcia hotelov je často kľúčovým momentom, ktorý prináša nový život a vylepšenia do hotelového priemyslu.

extra

Rekonštrukcia hotelov je často kľúčovým momentom, ktorý prináša nový život a vylepšenia do hotelového priemyslu. Sieť Trinity Hotels na Slovensku nedávno ukončila sériu rekonštrukcií v troch svojich ikonických lokalitách: Hotel Senec, Hotel Sitno a Hotel Atrium. Tieto rekonštrukcie priniesli nielen estetické zmeny, ale aj inovácie vo forme nových dverí, ktoré zabezpečila spoločnosť [Vaša Firma] pre tento výnimočný projekt.

Hotel Senec: Vodný raj s aquaparkom na brehu Slnečných jazier

Nekonečná zábava vás čaká na brehu Slnečných jazier – v Hoteli Senec s aquaparkom a jedinečným baby-friendly konceptom. Chcete prežiť príjemný víkend alebo si vychutnať letnú dovolenku? V Hoteli Senec sa postaráme o pohodlie pre všetkých - o deti sa postará tím špičkových animátorov, vyšantiť sa môžu v detskom svete MiniMe, pozrieť si rozprávku v súkromnom kine Mediatro alebo sa zabaviť v škole varenia Foodie. A pre rodičov máme pripravený príjemný oddych vo 4 Elements Day Spa. A navyše - všetci hostia majú v cene neobmedzený vstup do Aquaparku Senec s množstvom vodných atrakcií.

Organizujete konferenciu alebo veľké podujatie? Žiaden problém v Hoteli Senec s najväčšou hotelovou kongresovou sálou na Slovensku, v ktorej vieme privítať až 650 hostí. Navyše, hotel disponuje exkluzívnym vonkajším areálom so súkromnou plážou a širokými možnosťami pre zábavu a teambuildingové aktivity. Samozrejmosťou je špičkový servis,  vynikajúca gastronómia a individuálny prístup.

Hotel Sitno: Dovolenkový raj v srdci prírody Štiavnických vrchov

Hotel Sitno patrí medzi najlepšie baby friendly hotely na Slovensku – a to predovšetkým vďaka animačnému programu premyslenému do posledného detailu. U nás sa deti rozhodne nebudú nudiť, pripravíme celodenný program v priestrannom areáli, ktorý vaše ratolesti určite očarí. A keď sa pokazí počasie? Vyšantia sa v detskom aquaparku MiniMe Aqua Fun, rozvinú kreativitu v Art Clube alebo si vychutnajú rozprávku v súkromnom kine Mediatro. Užite si rodinnú dovolenku naplno!

Konferencia, školenie alebo teambuilding uprostred lesa len poldruha hodiny jazdy z Bratislavy? Hotel Sitno je ľahko dopravne dostupný a vďaka prekrásnym kongresovým priestorom a priestrannému areálu je veľmi obľúbenou destináciu pre eventové agentúry a firemných klientov. Ak prídete, okamžite sa zamilujete do prekrásneho prostredia a atmosféry tohto jedinečného rezortu.

Hotel Atrium: Hotel vo Vysokých Tatrách s vlastným útulným aquaparkom

Rodinná dovolenka v Tatrách s dokonalým animačným programom a priestormi, v ktorých sa vaše deti zabavia za akéhokoľvek počasia. Ak túžite po oddychu a nekonečných možnostiach zábavy pre deti, ste na správnom mieste – v rodinnom Hoteli Atrium v Novom Smokovci.

Hotel, ktorý sa stane vašou jasnou voľbou na organizáciu firemnej akcie vo Vysokých Tatrách. Ponúka moderné konferenčné centrum a školiace centrum s kapacitou do 250 osôb a nekonečné možnosti na teambuildingy a firemné eventy v prekrásnom prostredí Vysokých Tatier.

Všetky tieto rekonštrukcie boli podporené novými dverami, ktoré prispeli k celkovému vzhľadu a funkcionalite týchto hotelov. Naša firma hrala kľúčovú úlohu v tomto projekte dodávaním špeciálnych dverí, ktoré dotvorili atmosféru a poskytli bezpečnosť a eleganciu týmto zrekonštruovaným priestorom.

Rekonštrukcia hotelov Senec, Sitno a Atrium v rámci siete Trinity Hotels na Slovensku predstavuje inovatívny krok k poskytnutiu vyššej úrovne služieb a pohostinnosti návštevníkom. Naša firma prostredníctvom dodávky dverí pre tieto projekty prispela k vytvoreniu priestorov, ktoré kombinujú štýl, bezpečnosť a funkčnosť. Dúfam, že tento náčrt ti pomôže začať s tvorbou článku a predstavením vašej úlohy v tomto úžasnom projekte rekonštrukcie hotelov.


Autor príspevku
Martin Smoleňák
CEO, KUNAJ

Konateľ a ekonomický riaditeľ firmy ktorý sa stará o financie a obchod firmy. "Obchod sa nevyhráva cenou ale dôverou."

Viac článkov autora
Pre koho je kunaj

Mohlo by sa Vám tiež páčiť