KUNAJ

Partner, ktorý vám pomáha realizovať projekt z idey do reality.

20 rokov skúseností komplexného servisu od projekcie, výroby, montáže a servisu nám umožnilo vytvoriť procesy, vďaka ktorým zažijete bezstarostnú, bezchybnú realizáciu okien a dverí na čas.

Tretia gerenácia rodiny Kunaj

Firma kunaj
Ján Kunaj

Ján Kunaj

Riaditeľ výroby a vyštudovaný stolár, ktorý sa stará o kompletný chod a denno-dennú koordináciu výroby. „Za tie roky som sa naučil, že slovo "nemožné" vo výrobe neexistuje - keď sa chce, vždy sa dá nájsť riešenie."

Martin Smoleňák

Martin Smoleňák

Konateľ a ekonomický riaditeľ firmy, ktorý sa stará o financie a obchod firmy. „Obchod sa nevyhráva cenou, ale dôverou."

Ľubomír Kunaj

Ľubomír Kunaj

Riaditeľ vývoja a technickej časti firmy, ktorého dennou agendou je technologický rozvoj firmy a rozširovanie výroby. „Kedysi sme mali na bilboardoch slogan: "Vyrábame do celého sveta." Tento náš sen je dnes realitou."

Tím kunaj

HS portál vs posuvné dvere: Ktorý typ dverí je pre vás ten pravý?

Róbert Marflák

Technik okná

Patrik Zich

Marketing a B2B

Ľubomír Kalet

Nákup

Miroslava Ondrejčíková

Personalistika

Tomáš Kacian

Obchodný riaditeľ

Alexander Pavlík

Výroba a odbyt

Ľubomír Devečka

Technik meriania

Dominik Jakubec

Cenové ponuky

Tatiana Hurčalová

E-shop

Dávid Kover

Technik okná

Firma kunaj

Spoločnosť KUNAJ je svetový expert v komplexnom riešení prvotriednych okien a dverí

1950

Viac ako 70 ročná tradícia stolárskeho remesla

3

Tri generácie stolárskych majstrov

Prvý krok

Dvere a okná Vám vyrobíme na mieru, presne podľa požiadaviek.

1950

Kvalita našich výrobkov sa odovzdáva z generácie na generáciu už od roku 1950. Vtedy Ján Kunaj, starý otec dnešných majiteľov, založil malé rodinné stolárstvo v Štrbe. Začiatky v dielničke za domom boli skromné, avšak boli počiatkom už dnes viac ako 70 ročnej rodinnej tradície.

Ján Kunaj, ktorý okrem iného bojoval aj na fronte v druhej svetovej vojne, mal v rukách nezvyčajný cit k drevu, a to je presne to, čo na ňom už ako malí chlapci obdivovali jeho vnuci. Venoval sa hlavne výrobe lavíc, stolíkov, zrkadiel, ale aj dverí. Jeho láska k drevu ich motivuje až dodnes.

1980

Ján Kunaj odovzdal svoje stolárske zručnosti a vedomosti svojmu synovi, Jánovi Kunajovi mladšiemu, ktorý postupne zveľaďoval rodinné stolárstvo, aby ho mohol ďalej odovzdať svojim synom. Spolu vyrábali drevený nábytok, upevňovali rodinnú tradíciu a zlepšovali procesy.

Vnuci zakladateľa sú vďační za všetky odovzdané znalosti, pretože bez nich by nevedeli vykonávať prácu, ktorá ich teší a napĺňa. To, že sú majiteľmi a konateľmi stolárskej firmy s históriou, neberú len ako prácu, ale ako životné poslanie. Preto firmu po svojom otcovi prebrali práve oni.

2000

Na prelome tisícročí firmu na plno prebrala tretia generácia, vnuci Jána Kunaja staršieho. Vtedy po prvýkrát začali vyrábať prvú verziu eurookien. Vyrábali ich v pôvodnej dielni za domom, ktorá mala len 180m². Okrem okien vyrábali aj dvere, stoly, lavice a interiérové drevené doplnky.

V roku 2002 sa firma presunula do väčších priestorov, ktoré mali cca 400m². Tu sa firma začala naplno venovať výrobe eurookien a dverí. Po prvých úspechoch a oceneniach sa firme v roku 2018 opäť podarilo presťahovať do nových priestorov so showroomom, kde sídlime dnes.

Stretnite nás osobne

Navštívte náš showroom