/
O produktoch
Martin Smoleňák
CEO, KUNAJ

Damian Jasna Hotel Resort& Residences: Luxusné ubytovanie s unikátnymi produktami KUNAJ Individual

Predstavenie dverí Kunaj Individual na hoteli Damian v Jasnej.

O produktoch

Vítame vás v Damian HotelJasna Resort & Residences, jedinečnom horskom rezorte spojujúcom pohodlie apartmánov s prvotriednymi hotelovými službami. Ako firma, ktorá sa špecializuje na výrobu a dodávky interiérových, protipožiarnych, hotelových dverí a dverí do spoločných priestorov, sme hrdí, že sme boli súčasťou tohto výnimočného projektu.

Energetický certifikát A0+ s ohľadom na ekológiu zaručuje vysokú energetickú účinnosť a uhlíkovú neutralitu rezortu. Damian Jasna Hotel Resort & Residences je stvorený s dôrazom na hodnoty Environment, Social, Governance (ESG), čo potvrdzuje jeho záväzok k trvalo udržateľnému a zodpovednému podnikaniu.

Novootvorený rezort ponúka komplexné služby v horskom stredisku Jasná. Ubytovanie, stravovacie služby, fitness, wellness & spa, konferenčné priestory, business centrum sú len niektoré z mnohých možností, ktoré rezort poskytuje. Exkluzívne obchody, barbershop a požičovňa športových potrieb dopĺňajú ponuku, čím zabezpečujú dokonalý zážitok pre návštevníkov z celého sveta.

Jedným z výnimočných prvkov nášho príspevku k tomuto projektu sú produkty KUNAJ Individual, ktoré sme poskytli. Naše produkty zahŕňajú dvere v tesárskej zárubni, sklopné dvere, posuvné dvere skryté za nábytok, špeciálne vstupné hotelové dvere, dvere v spoločných priestoroch, protipožiarne dvere a mnoho ďalších zaujímavých prvkov. Každý detail bol navrhnutý s ohľadom na luxus a eleganciu, aby sa dokonale hodil k atmosfére rezortu.

Damian Jasna Hotel Resort& Residences ponúka nielen ubytovanie, ale aj zážitky a nadštandardné služby s minimálnou uhlíkovou stopou na hosťa. Tento ekologický rezort v srdci Jasnej je miestom, kde sa stretáva pohodlie, luxus a trvalá udržateľnosť. Sme hrdí, že sme prispeli k tomuto jedinečnému projektu a veríme, že návštevníci budú očarení nezameniteľným šarmom a kvalitou Damian Jasna Hotel Resort &Residences.

Autor príspevku
Martin Smoleňák
CEO, KUNAJ

Konateľ a ekonomický riaditeľ firmy ktorý sa stará o financie a obchod firmy. "Obchod sa nevyhráva cenou ale dôverou."

Viac článkov autora
Pre koho je kunaj

Mohlo by sa Vám tiež páčiť